dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

piątek, 30 września 2011

Teksty zaproszeń na osiemnastkę 3

 

Teksty zaproszeń na osiemnastkę

 

Zaproszenie na 18-tkę- nr 11

  • Z okazji moich osiemnastych urodzin chciałabym bardzo gorąco zachęcić do wspólnego ich uczczenia. Zapraszam serdecznie dnia...., o godzinie .... do ..... Odbędzie się tam niepowtarzalna impreza urodzinowa!

 

Zaproszenie na 18-tkę- nr 12

  • Osiemnaste urodziny ma się tylko raz! I jako jedyne są tak ważne, przynajmniej dla mnie. Jest to więc idealny powód, żeby uczcić je wyśmienitą zabawą! Dnia... o godzinie.... w .... odbędzie się niepowtarzalna impreza! Zapraszam serdecznie do wzięcia w niej udziału!

 

Zaproszenie na 18-tkę- nr 13

  • Z okazji 18-tki zapraszam serdecznie na imprezę, która odbędzie się dnia... o godzinie.... w ..... Niesamowite atrakcje, udana zabawa, radosne tańce i upojenie alkoholowe - te i inne atrakcje gwarantowane.

 

Zaproszenie na 18-tkę- nr 14

  • Osiemnastka to idealny powód, aby wspólnie się zabawić! Dlatego zapraszam serdecznie na imprezę organizowaną dnia.... w.... Przewiduję tłumy gości, taneczną muzykę, alkohol oraz niezapomniane wspomnienia! Nie może Cię zabraknąć, więc nie zastanawiaj się - przychodź!

 

Zaproszenie na 18-tkę- nr 15

  • Z okazji moich upragnionych osiemnastych urodzin organizuję kameralną imprezę tylko dla wybranych – dlatego możesz czuć się zaszczycony moim zaproszeniem. Owa owiana tajemnicą urodzinowa zabawa odbędzie się dnia.... roku pańskiego.... Liczę na Twoje przybycie, mój/moja drogi/droga ..... (imię).Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz