dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

piątek, 30 września 2011

Teksty zaproszeń na osiemnastkę


Teksty zaproszeń na osiemnastkęZaproszenie na 18-tkę - nr1
  • Z okazji mojego wejścia w dorosłość chcę być ostatni raz nieodpowiedzialny i dziecinny! Dlatego bawimy się, bawimy! Dnia ……………. o godzinie………….. w ………………………………… (adres). Nie może Cię zabraknąć, bo szykuje się ostra jazda!!!

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr2

  • Magiczna liczba, lat osiemnaście na karku już mam, więc mogę się bawić i szaleć bez ograniczeń! Z okazji uświęcenia tego magicznego dnia organizuję imprezę – zaproszeni są absolutnie wszyscy! Dnia ………………… o godzinie …………….. do ………….. rozpoczynamy ostrą zabawę!

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr3

  • Z okazji mojego ostatniego dnia niewinności i dzieciństwa organizuje imprezę, którą mam zamiar wejść w dorosłość! Startujemy dnia …………….. o godzinie …………… w …………………………. (adres). Nie może Cię zabraknąć – pamiętaj od 12 dopiero się rozkręcamy - więc szykuj się na całonocną imprezę!

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr4

  • Z okazji moich wspaniałych 18 urodzin organizuję małą imprezkę. Ma ona na celu uczczenie wspomnianych już urodzin – przecież 18 to poważna sprawa! Dlatego liczę, że uświęcimy ten dzień razem – o godzinie ……… otwieram bramy naszego raju – klubu przy ulicy ………………………………. Spędzimy tan najbliższą noc, a kto wie, czy i nie dzień! Zabawa będzie stuprocentowa, a Twoja obecność – jest obowiązkowa!

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr5

  • Powoli się starzeję - teraz tylko czekać na pierwsze zmarszczki! Ale co tam – taaaaaaaaakie urodziny ma się raz w życiu, zwłaszcza te 18-te! Dlatego świętujemy - nie może Cię zabraknąć dnia …………………….. o godzinie ………… w ……………………………… Zabawa będzie wyśmienita!Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz