dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

piątek, 30 września 2011

Teksty zaproszeń na osiemnastkę 4

 

Teksty zaproszeń na osiemnastkę 

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr 16

  • Na zwykłą osiemnastkę niezwykłej osoby zaprosić Was pragnę serdecznie! Planowana impreza rusza o godzinie ...., dnia ...., w miejscu .... Obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza, że szykuje się wyśmienita zabawa! Dlatego pamiętaj, ...... (godzina + data).

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr 17

  • Marzy Ci się dobra zabawa? Nie przegap: .... (godzina), dnia ...., miesiąca ....., roku pańskiego ...., w .... (miejsce) rozpoczyna się niesamowita, nieziemska, niebywała, niemożliwa do przegapienia impreza z okazji 18-tych urodzin ..... (imię, nazwisko)! Musisz tam być!


Zaproszenie na 18-tkę - nr 18

  • Z okazji 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową zorganizowaną w .... (miejsce). Planowane rozpoczęcie zabawy – godzina .... Z niecierpliwością i tęsknotą wypatruję dnia ...., ponieważ właśnie wtedy oczekuję na Ciebie, by wspólnie rozpocząć świętowanie. Wyśmienita zabawa murowana!

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr 19

  • Urodziny 18-te to niezwykłe święto. Wchodzi się w okres dorosłości, kończy się czas błogiej nieodpowiedzialności. Aby uczcić tak poważny krok, tak cudowne wejście w upragnioną dorosłość, zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową, dnia.... o godzinie.... w..... Przewidziana dobra zabawa, żeby nie powiedzieć - najlepsza w tym roku!

 

Zaproszenie na 18-tkę - nr 20

  • Z okazji niepowtarzalnych i najważniejszych 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na wspólne świętowanie dnia...., w...., o godzinie.... Obecność obowiązkowa, a zabawa - jedyna w swoim rodzaju!Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz